wz'); write(''); write(""); close(); } } // -->

Hlavní menu

News                         

Fotky                         

Sekačky                    

Videa                         

Skatespoty               

Návody               

Profily

Honza                        

Pepa                          

Jirka                          

Jarda                          

Komunita

Guestbook               

Odkazy                      

Web

Přidat k oblíbeným

Email                         

Webmaster              

Reklama

 

Stalin

Skatespoty

Název: Stalin

Umístění: V Letenských sadech na Praze 7 přesně u Metronomu

Spoj: zastávka Hradčanská - metro A

Popis: Stalin, bývalý pomník Stalina, teď nejlepší místo pro street skateboaring v ČR, je pýchou našeho skateboardingu. O prázdninách se zde sjíždějí nejen skateři z různých koutů ČR, ale i z ciziny. Stalin obsahuje schody - jedničky, dvojky, trojky, devítky; mnoho zídek, ale i grindboxů, skoček, které si skateři poupravují sami. Celý terén je z prvotřídního mramoru s několika málo spárami, kterým se dá vyhnout. Večer při stmívání se zde rozsvícejí lampy, takže tu můžete zůstat až do úplného vyčerpání. Je naprosto unikátním street místem pro učení jakýchkoliv triků. Můžeme doporučit ;)

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Nová scéna

Skatespoty

Název: Scéna

Umístění: Přímo v centru Prahy hned vedle národního divadla

Spoj: zastávka Národní divadlo - tramvaj 22, 23, 17, 6, 9

Popis: Scéna je luxusní místo pro skateboarding přímo v centru Prahy. Jedním z mnoha plusů je zastřešená část vhodná pro ježdění při dešti. Scéna je po celou noc plně osvětlená, takže když se rozhodnete jít si zajezdit v noci, není problém :D Součástí je 8 bezvadných laviček pro slidy, grindy, blunty, schody jedničky, dvojky, trojky i čtyřky, socha na které se dá grindovat a obrovskej prostor vhodný pro sérky, manualy. Občasné problémy jsou bohůžel s městskou policií a s ostrahou Laterny magiky..

Scéna/Foto by Pepa Scéna/Foto by Pepa

Scéna/Foto by Pepa Scéna/Foto by Pepa

Scéna Scéna/Foto by Pepa

U Honzíka

Skatespoty

Název: U Honzíka

Umístění: Na Břevnově 10 metrů od Honzovýho domu :)

Spoj: kontaktujte Honzu na ICQ#: 342-949-973, on Vám cestu vysvětlí :D

Popis: „U Honzíka“  tak takové jméno má náš nový spot. Jelikož je blizoučko Honzy. No jezdit se tam dá kdykoli je to absolutně kryté a i když prší nebo sněží je tam furt sucho od jara do zimy. Ale v zimě je tam samozřejmě zima, jinak za každého počasí si užijete dobrý skateboarding. Je tam plocha na triky, takže si v pohodě dáte třeba zmrda . Dvě zídky které dobře a jinak tam většinou leží furt můj vosk. Nevadí jestli jezdíte Goofy nebo Regular, na zídku se rozjedete vždy bez problému. Je tam jedna zídka na Manual, ale na ten se musí dát paleta, ale to bych moc nedoporučoval rosekl jsem si tam koleno. V paletě je díra, ale vemem tam novou. Také jsou tam trojky, ale rozjezd je trystní a samozřejmě taky tam jsou sedmičky ale horší odjezd, ale krytý a šestky za které se musí dát naše oblíbena paleta, neboť je tam mříž ale dojest není krytý. 

Celkový dojem : Skvělé místo na pojezd v zimě nebo při deštivých jarních dnech no prostě kdykoli. 

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Carefour Eden

Skatespoty

Název: Eden

Umístění: Praha 10, Vršovice, Carefour Eden

Spoj: Zastávka Slavie, Ze Strašnický tramvají 7, jinak 22 

Popis: Tak tohle místo se stalo pro mě láskou na první pohled. Naprosto parádní místo kam vyrazit, když venku prší nebo je sníh. Projíždka po ohromných garážích Obchodního centra Eden mi ihned připomnělo garaže v Tony Hawk Pro Skater. Největší výhodou je opravdu obrovský prostor pro sérky a výborné osvětlení. Povrch je z docela dobrého betonu, který bysme s Honzíkem podle školního hodnocení ohodnotili za 3. Doporučoval bych nepadat protože jsou na některých místech pěkně mazlavý skvrny od aut. Najde se tu pár zátaras na kterých se dá slidovat, pro pokročilejší grindovat, a malinký obruvník na manualy, jinak to spíš vidim na sérky na zemi :) Ovšem největší nevýhodou je ostraha, která nás po půl hodině vyhodila, takže je to jen na Vás :)

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Petinka

Skatespoty

Název: Petinka

Umístění: Vodní nádrž Petinka, Praha 6

Spoj: 

Popis: další z našich úžasných sk8 spotů. Petinka je nekryté místo u koupaliště petinka. Je tam takový větší záhonek, před ním pořádnej rozjezd takže jde v klidu něco do sérky a pak něco přes záhonek. Je tam chodník s dobrým povrchem, takže se dá dělat něco přes chodník nebo z chodníku, ale teď je zrovna roubourán, neboť se tam staví. Jinak povrch před záhonkem a za ním není tak úžasný, ale je docela hladký . Občas jsou tam problémy se správcemi Petinky. 
Celkový dojem : Supr pojezd Se supr záhonkem.

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Billa

Skatespoty

Název: Billa

Umístění:  Praha 1, Náměstí republiky

Spoj: Náměstí republiky (metro B)

Popis: Tento plácek je ideálním místem pro fajnšmekry, co rádi zkouší něco nového. Nečekejte nějakej velkej pojezd. Spíš se hodí pro večerní flipování s jedním nebo maximálně dvouma kámošema. Povrch se skládá z mramorových dlaždiček. Ovšem některé jsou lehce vystouplé, takže můžete očekávat pár zádrhů. Asi tak dvacet kroků od místa je samoobsluha Billa, takže si můžete v klidu skočit pro pití nebo něco k snědku. Trošku neobvyklej spot, za pokus rozhodně stojí, ale klasika je klasika :)

Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa Stalin/Foto by Pepa

Fotka týdne

Video týdne

Statistiky

Supported by Webzdarma.cz | Designed by Pepan | Administration